قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات لوکس تیکت:

تمامی خدمات و محتواهای ارائه شده در لوکس تیکت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین مندرج در این صفحه است. همچنین ورود کاربران و استفاده از حساب کاربری شخصی به معنای پذیرش و آگاهی از این قوانین خواهد بود. شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.
صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات لوکس تیکت استفاده می‌کنند، تابع این توافق هستند.

1.1. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا بتوانید یک حساب کاربری در لوکس تیکت ایجاد کنید. برای افراد کمتر از 18 سال سن، تنها زیر نظر افراد بزرگسال امکان استفاده از خدمات لوکس تیکت وجود دارد.

1.2. مرکز صدور بلیت، شرکت برگزار کننده کنسرت است و لوکس تیکت مسئولیتی در قبال کنسلی و مشکلات برگزاری کنسرت نخواهد داشت.

1.3. هر محتوایی که از طریق این سرویس مشاهده می‌کنید، فقط برای استفاده شخصی بوده و هیچ‌گونه حقی برای اشتراک‌گذاری در محیط های عمومی، شبکه‌های اجتماعی یا استفاده تجاری برای شما ایجاد نمی‌کند.

1.4. شما حق استفاده از هیچ‌گونه ربات و ابزار خودکاری برای جمع‌آوری اطلاعات، داده‌کاوی، مهندسی معکوس و دیگر فرایندها را نخواهید داشت.

1.5. لوکس تیکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحـت مـطالب و ادعاهایی که در فـیلم‌ها، ویدئوها و تبلیغ‌ها مطرح می‌شود، ندارد و مسئولیت آنچه در محتواهای لوکس تیکت و تبلیغات نمایش داده شده، برعهده سازندگان محتواها خواهد بود.

1.6. در صورت نقض هرکدام از قوانین، لوکس تیکت مجاز است که حساب کاربری شما را باطل یا محدود کند. همچنین تمام مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات لوکس تیکت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری اختصاصی، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، اسکریپت‌ها و غیره جزئی از اموال لوکس تیکت محسوب می‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لوکس تیکت محفوظ می‌دارد.

مسئولیت تمام فعالیت‌های حساب‌های کاربری در سرویس لوکس تیکت، برعهده شخصی هست که آن حساب کاربری را ایجاد کرده است. شما مسئول به‌روزرسانی و صحت اطلاعات خودتان در حساب کاربری هستید و باید همواره بر امنیت رمز عبور خود و دستگاه‌های متصل به‌حساب کاربری‌تان نظارت داشته باشید. همچنین لوکس تیکت ممکن است، حساب کاربری شما را برای حفظ امنیت خودتان یا شرکای تجاری و جلوگیری از سرقت هویت به‌صورت دائم یا موقت مسدود کند.

3.1) مسئولیت اطلاعاتی که پس از خرید بلیت برای کاربر ارسال می‌شود، برعهده آن شخص هست و پس از آن، لوکس تیکت در قبال مفقود شدن، عدم استفاده در مهلت تعیین شده یا استفاده توسط شخص دیگر مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین کاربران مشمول شرایط و قوانین سالن‌ها، کنسرت ها و محل‌هایی که برای آنها بلیت خریدار می‌کنند خواهند بود.

3.2) با توجه به تقاضای بالا جهت خرید بلیط کنسرت خوانندگان مطرح کشور، اطلاعات مندرج بر روی بلیط از پیش به صورت پیش فرض توسط لوکس تیکت ثبت شده است.

لوکس تیکت ممکن است در هر زمان، طرح‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ای را به برخی از کاربران ارائه کند که شرایط لازم برای بهره‌گیری از این طرح‌ها متفاوت خواهد بود و لوکس تیکت می‌تواند با صلاحدید خود، مانع استفاده از این طرح‌ها در حساب‌های کاربری یا دستگاه‌های خاص شود.

5.1. لوکس تیکت اجازه خواهد داشت که به‌صورت رایگان و آزادانه از نظرات، اطلاعات، ایده‌ها، بررسی‌ها و هر چیز دیگری که شما برای ما ارسال می‌کنید، استفاده کند.

5.2. اگر هرکدام از بخش‌های قوانین ذکر شده، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا شناخته شوند، باقی موارد و بخش‌ها معتبر باقی خواهند ماند.

5.3. شرایط و قوانین فوق در هر زمانی ممکن است تغییر کند و به‌محض قرارگیری در این صفحه، موثر خواهد بود.

5.4. برای اطلاعات بیشتر پیرامون سرویس‌ها و خدمات لوکس تیکت می‌توانید به صفحه پشتیبانی ما مراجعه کنید و در صورت هرگونه ابهام یا سوال بی‌پاسخ با پشتیبانی تماس بگیرید.

5.5. در صورت بروز مشکل پیرامون ورود به سالن کنسرت مراتب بایستی در لحظه و به صورت تلفنی با پشتیبانی لوکس تیکت مطابق با شماره تلفن مندرج در وب سایت اطلاع داده شود.

6.1. دو دسته اطلاعات از شما در لوکس تیکت جمع‌آوری می‌شود:

– اطلاعاتی که خودتان به ما ارائه می‌دهید، مثل شماره موبایل، نام و…

– اطلاعاتی که از فعالیت شما در سرویس لوکس تیکت به دست می‌آید، مثل امتیاز شما به محتواها، عناوین و مدت زمان تماشای محتواها، شناسه دستگاه‌های متصل، آدرس IP و…

6.2. از این اطلاعات برای تجزیه‌وتحلیل، شخصی‌سازی و افزایش خدمات، تبلیغات، پردازش فرآیندهای ثبت‌نام و پرداخت، حفظ ایمنی سرویس و مدیریت کلی استفاده می‌شود. اطلاعات کاربران در اختیار اعضای مرتبط در لوکس تیکت مثل پشتیبانی مشتریان برای ارتباط بهتر با شما، شرکای تجاری و سرویس‌های مکملی که به ما یاری می‌دهند، قرار خواهد گرفت.

6.3. ما برای حفاظت و امنیت اطلاعات شما از تمام اقدامات منطقی مدیریتی و قانونی استفاده خواهیم کرد. لوکس تیکت حداکثر توان برای تأمین سطح بالای امنیت اطلاعات شخصی کاربران تلاش می‌کند اما متأسفانه امکان تأمین امنیت 100٪ و تضمین امنیت اطلاعات شما وجود ندارد.

6.4. البته نرم‌افزارها و دستگاه‌هایی که شما برای اتصال به لوکس تیکت استفاده می‌کنید، مثل تلفن همراه، تلویزیون هوشمند، سیستم عامل‌های آنها، مرورگرها و دیگر سرویس‌ها و نرم‌افزارهای جانبی، دارای شرایط استفاده و سطح امنیت متفاوتی خواهند بود.

6.5. همچنین ممکن است که شما از طریق ابزارهای اشتراک‌گذاری، برخی اطلاعات پیرامون خودتان را در برنامه‌ها یا شبکه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید که مشمول شرایط استفاده و قوانین حفظ حریم خصوصی آن‌ها خواهد بود.

6.6. اگر رمز عبور خودتان را در اختیار فرد دیگری قرار دهید، اطلاعات شما برای آن فرد فاش خواهد شد. انتقال دستگاه متصل به فرد دیگری بدون خروج از سرویس لوکس تیکت یا استفاده از ابزارهای ذخیره و یادآوری رمز عبور، امکان دارد که دسترسی به اطلاعات و حساب کاربری شما را بدون رمز عبور برای دیگران فراهم کند.

– شما می‌توانید درخواست دسترسی، تغییر و حذف اطلاعات خودتان را به لوکس تیکت بدهید.

– در صورت هرگونه سوال یا ابهام پیرامون حریم خصوصی لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید.

– لوکس تیکت ممکن است که درخواست‌های غیرضروری یا نیازمند تلاش‌های فنی نامتناسب را در چارچوب قوانین رد کند. همچنین در راستای منافع قانونی لوکس تیکت و کاربران، اجازه خواهیم داشت که برخی اطلاعات همانند تاریخچه پرداخت‌ها را در چارچوب قوانین حفظ کنیم.

توجه داشته باشید که بیانیه حریم خصوصی لوکس تیکت ممکن است در آینده تغییر کند. ادامه استفاده شما از سرویس لوکس تیکت بعد از تغییر و به‌روزرسانی قوانین حریم خصوصی، به معنای پذیرش قوانین جدید است.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل‌اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، لوکس تیکت هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

8.1) جهت تضمین اصالت بلیط ثبت شده به منظور فروش در سایت لوکس تیکت، بایستی 15 درصد قیمت پیشنهادی در کیف پول به عنوان وجه تضمین شارژ شود. این مبلغ پس از برگزاری کنسرت ظرف 24 ساعت کاری به کارت واریزی عودت داده می شود.

8.2) هزینه آگهی در سایت لوکس تیکت 10 درصد مبلغ پیشنهادی شما به شرط فروش می باشد که این مبلغ پس از ثبت و فروش بلیط توسط وب سایت لوکس تیکت از شما کسر شده و مابقی مبلغ حاصل از فروش بلیط و وجه تضمین به کارت واریزی عودت داده می شود.

8.3) در صورت وجود مشکل ( مانند: فروش بلیط به چندین فرد، ادعای شخص دیگر مبنی بر مالکیت بلیط و …) وجه تضمین به منظور جبران خسارت فرد خریدار بلیط و وب سایت لوکس تیکت ضبط میگردد.

8.4) شخص آگهی گذار متعهد میگردد تمامی اطلاعات مندرج در فرم را به صورت صحیح و درست وارد نماید و مسئولیت صحت اطلاعات وارده برعهده وی می باشد.

8.5) شخص آگهی گذار بایستی یک ساعت پیش از برگزاری کنسرت تا پایان آن به منظور برقراری ارتباط تلفنی در دسترس باشد.

8.6) وب سایت لوکس تیکت صرفا بستری جهت آگهی نمودن بلیط های کنسرت می باشد و مسئولیتی در قبال به فروش رفتن بلیط های بارگذاری شده ندارد.

8.7) شخص آگهی گذار متعهد می گردد بلیط بارگذاری شده خود را صرفا در وب سایت لوکس تیکت بارگذاری کند و از آگهی نمودن آن در سایر وب سایت ها و پلتفرم ها خودداری نماید. همچنین متعهد میگردد در حفظ و نگهداری فایل بلیط کوشا باشد.

تاریخ به‌روزرسانی 16 فروردین ماه 1403